Pěstitelská pálenice

Ovocný lihovar a pěstitelská palírna v pivovaru Jevíčko
palirna

  • V pěstitelské palírně zajišťujeme vypálení destilátu z dovezeného ovocného kvasu.Vlastní pálení provádíme na moderních destilačních kolonách firmy DESTILA Brno. Manipulace s ovocným kvasem je v naší palírně minimální, protože kvas Vám vysajeme přímo z dopravního prostředku vývěvou přímo do předehřívacích nádob, které jsou součástí destilační kolony. Vypálený destilát Vám na přání zředíme na požadovaný stupeň lihovitosti eventuelně vysteříme v ultrzvukovém steřícím zařízení. V případě požadavku Vám můžeme destilát stočit do originálních lahví jejich ceník je k nahlédnutí v palírně.
  • Cena za vypálení 1 litru 100% destilátu je 260,-Kč. V ceně je zahrnut poplatek za likvidaci výpalků. Provozní doba pro pěstitelské pálení je v v pracovní dny od 6.30  -  15.30 hodin. V ostatní době je možno dohodnout individuální termín s vedoucím provozu.
  • Pěstitelská palírna zajišťuje sezoní sběr jablek k společnému pěstitelskému pálení.
  • V ovocném lihovaru vyrábíme originální ovocné destiláty s obsahem 50% alkoholu. Jsou to: švestkový, meruňkový, broskvový, jablečný, třešňový, višňový, pivní. Tyto destiláty si můžete zakoupit v naší prodejně vedle palírny.
  • Dále v tomto provoze vyrábíme ovocné limonády z pravých cukerných sirupů a pivovarský slad plzeňského typu.

 Objednávky a další bližší informace k jednotlivým druhům nápojů uplatňujte u:

Vedoucí provozu: Martin  KORBEL,                                                                                             tel. 461 325 022, 777 331 075
                                     Petra KORBELOVÁ VAŠÍČKOVÁ, tel. 777 325 022,                            e-mail: korbi@email.cz

Adresa provozovny: Brněnská 347, 569 43 Jevíčko

Produkty z naší provozovny můžete zakoupit v našem eshopu.